U Řeky 409/48, 671 81 Znojmo

Realizace interiérů na klíč

Zakázková výroba

Rekonstrukce

Zajištění financování

Realizace - Prodejní Interiéry

Zařízení obchodů

Při realizaci interiérů doporučujeme našim klientům na základě našich zkušeností vždy to nejvhodnější vybavení. Jedná se zejména o prosklené prodejní pulty , nechlazené vitríny, regály na zboží a pečivo, police, skříně, stoly, židle, nábytkové sestavy , v kooperaci s našimi dodavateli pak i další nerezové vybavení a výrobky, osvětlení a chladící techniku.

Rekonstrukce komerčních prostor

Kromě nového vybavení provozoven zajišťujeme i jejich kvalitní rekonstrukce , inovace původního vybavení a doplnění o nové prvky dle potřeb a předem schváleného návrhu.
Oživením a doplněním stávajícího vybavení můžeme společně každému prostoru vdechnout nový život, nebo změnit původní účel využití pro vaše aktuální potřeby.

Vlastní truhlářská dílna

Díky vlastnímu zázemí zajišťujeme truhlářskou výrobu dle návrhu prodejen ve vlastní režii. Zařízení obchodů na zakázku dodáváme zpravidla do 4-5 týdnů. Na vyráběné komponenty poskytujeme plnohodnotnou záruku, včetně oprav a případného servisu.

Realizace

Jakmile jsou všechny komponenty či nábytek vyrobené, zajistíme jejich osazení ve vaší provozovně dle původního návrhu. Samozřejmostí je zprostředkování dalších pomocných, zejména stavebních a elektrikářských prací.

Financování

U rozsáhlejších projektů nabízíme našim klientům zprostředkování financování formou finančního leasingu. Dlouhodobě spolupracujeme s několika renomovanými leasingovými společnostmi. Předpokladem pro poskytnutí leasingu je přirozeně splnění kritérií pro uzavření leasingové smlouvy.

O nás

Jsme zavedená česká firma zabývající se projektováním a komplexním zařizováním prodejních interiérů dle individuálních požadavků každého klienta. Poskytujeme rychlý záruční i pozáruční servis vybavení po celé ČR. Ukázka prací.