U Řeky 409/48, 671 81 Znojmo

Návrhy prodejních interiérů na míru

Originální design

3D vizualizace

Projektová dokumentace

Návrh - Prodejní Interiéry

Zaměření a volba vybavení

Pečlivě zaměříme prodejní prostory obchodu nebo provozovny. K vytyčenému půdorysu společně nalezneme nejvhodnější prostorové řešení a zvolíme účelné vybavení pro pekařství, cukrářství, lahůdky, uzeniny, vinotéky, ale i libovolné další obchody či prodejní stánky.
V případě větších projektů můžeme přizvat ke spolupráci kreativní architekty a designery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, a kteří navrhnou individuální vzhled vaší prodejny.

Rádi vám poradíme i s volbou povrchů stěn, podlah, stropů a s volbou dalších použitých materiálů.

Grafický návrh

Zvolenou variantu pro vás zpracujeme do 3D návrhu pro co možná nejpřesnější představu.

Součástí návrhu může být doporučení vhodného osvětlení či výběr nejlepší chladící techniky dle individuálních požadavků a nároků vaší provozovny.

Dokumentace

Po odsouhlasení či výběru varianty zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci k realizaci zakázky, jejíž součástí je i přesná cenová kalkulace.

O nás

Jsme zavedená česká firma zabývající se projektováním a komplexním zařizováním komerčních interiérů dle individuálních požadavků každého klienta. Poskytujeme rychlý záruční i pozáruční servis vybavení po celé ČR. Spolupracujeme s vybranými renomovanými dodavateli chladící techniky a osvětlení. Ukázka prací.