U Řeky 409/48, 671 81 Znojmo

Chladící technika na míru

Renomovaní dodavatelé

Rychlý servis

Prodloužená záruka

Chladící technika  - Prodejní Interiéry

Vybavení vitrín

Ve spolupráci s našimi dodavateli zajistíme chladící techniku volně stojící i do sestav nábytku, který zhotovíme dle předem schváleného návrhu a technických požadavků a parametrů dodavatele chladícího zařízení.
Při samotné realizaci zakázky a dodávky vybavení zajistíme osazení dodávaného nábytku chladícími zařízeními i osvětlením.

UNIS – špička na trhu chladící techniky

Společnost UNIS COOL, s.r.o. působí na trhu chladicího a gastronomického zařízení od roku 1990 a patří ke světovým výrobcům s nejširší nabídkou chladicích, teplých a neutrálních obslužných i samoobslužných vitrín v různých velikostech a modifikacích. Tyto vitríny jsou určeny pro cukrárny, pekárny, restaurace, fast foody, závodní jídelny, nemocnice a další potravinářské provozy. Všechny dodávané výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou a testováním.

Záruční a pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis, revize a opravy chladící techniky, spotřebičů a elektrických zařízení poskytuje vždy její dodavatel.

O nás

Jsme zavedená česká firma zabývající se návrhy prodejen, projektováním a komplexní realizací zakázek při zařizování komerčních a prodejních interiérů pekařství, cukráren, prodejen lahůdek, prodejen rychlého občerstvení, prodejen masných výrobků, kombinovaných prodejen a stánků. V kooperaci s našimi dodavateli zajistíme i dodávku vhodného osvětlení a dalšího potřebného vybavení. Každá prodejna pak získá osobitý atraktivní vzhled a účelné zařízení. Ukázka prací.