U Řeky 409/48, 671 81 Znojmo

Osvětlení pro potravinářský průmysl

Individuální řešení

Atraktivní design

Nejnovější technologie

Osvětlení - Prodejní Interiéry

Svítidla pro každé použití

Každý typ komerčního interieru vyžaduje jiný typ osvětlení, jeho intenzitu. Dle typu prodejních prostor zvolíme ta nejvhodnější svítidla s ohledem na sortiment provozovny. Z nabídky našich dodavatelů vybereme vhodné vybavení pro osazení vyráběného nábytku.

Individuální řešení

Veškeré osvětlení pro potravinářský průmysl je vždy řešeno na míru potřebám každého klienta a dodávanému sortimenu provozovny. Každý typ produktů vyžaduje různé druhy nasvícení pro zvýšení jeho atraktivity k prodeji.

Jak to probíhá?

I k implementaci osvětlení můžeme přizvat designera, a dle jeho návrhů zhotovit vizualizaci a 3D projekt jakékoliv provozovny pro vaši nejpřesnější představu. Hlavní osvětlení provozovny se může stát její dominantou a designovým prvkem. Z katalogů našich dodavatelů vybereme vhodné světelné prvky. Dle technických parametrů vybraných svítidel připravíme nábytek k jejich ukotvení, zprostředkujeme potřebné elektroinstalace a vlastní montáž.

O nás

Jsme zavedená česká firma zabývající se návrhy prodejen, projektováním a komplexní realizací zakázek při zařizování prodejních interiérů pekařství, cukráren, prodejen lahůdek, prodejen rychlého občerstvení, prodejen masných výrobků, kombinovaných prodejen a stánků. V kooperaci s našimi dodavateli zajistíme i dodávku vhodné chladící techniky a dalšího potřebného vybavení. Ukázka prací.