Oblekovice 409, 671 81 Znojmo

(420) 603 498 197 sousedik@prodejniinteriery.cz

Reference

spolehliva-firma-2015_125

Živé firmy.cz


    logo_Pekosa

PEKOSA Chodov s.r.o.

Se společností Prodejní interiéry s.r.o. spolupracujeme od roku 2005 doposud. Společně jsme tak vybudovali přibližně již dvě desítky prodejen, které nám díky kvalitnímu a preciznímu provedení dodnes spolehlivě slouží. Spolupráci hodnotím celkově jako velmi dobrou. Jsme spokojeni nejenom s kvalitou a cenou, ale především i se spolehlivostí a přátelským přístupem.

Luboš Orlich
PEKOSA Chodov s.r.o.
jednatel

 

logo_Limna

LIMMA food, a.s.

Když jsme potřebovali provést rekonstrukci dvou prodejen a zároveň zařídit novou prodejnu v průběhu jednoho víkendu, zdálo se to jako neproveditelný úkol. Stejně jako v předchozích případech jsme se obrátili na firmu Prodejní interiéry s.r.o., se kterou spolupracujeme již řadu let. Až ve chvíli, kdy přebíráte hotovou zakázku, si plně uvědomíte, kolik věcí se nemuselo podařit a kolik komplikací mohlo nastat. Naštěstí, stejně jako v minulosti, proběhlo vše podle předem připraveného plánu a celá akce „kulový blesk“ dopadla k naší naprosté spokojenosti. Je příjemné setkat se v dnešní době s partnerem, kterému můžete důvěřovat a spolehnout se na jeho profesionální přístup.

Ing. Michal Svoboda
LIMMA food, a.s.
ředitel společnosti

 

logo_Lomna

LOMNÁ spol. s r.o.

Dlouholetá spolupráce s firmou Prodejní interiéry s.r.o. nám přinesla kvalitní a variabilní provedení interiérů prodejen a stabilní příznivé ceny.

Ing. Ondřej Konvička
LOMNÁ spol. s r.o.

 

logo_enpeka

ENPEKA a.s.

Naše společnost ENPEKA a.s., Žďár nad Sázavou, výrobce pekařských a cukrářských výrobků a provozovatel firemních prodejen, spolupracuje s firmou Prodejní interiéry s.r.o. od jejich založení. Tato společnost nám vybavovala většinu firemních specializovaných prodejen přesně podle našich požadavků a v dohodnutých termínech k plné naší spokojenosti.

Jiří Gregor
ENPEKA a.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *